Chcesz rozwijać swoje umiejętności programistyczne i realizować ciekawe oraz wymagające projekty biznesowe? Mamy program dla Ciebie!


Zaczniemy dwutygodniowym, certyfikowanym szkoleniem merytorycznym. Jeśli ukończysz szkolenie z pozytywnym rezultatem, zaprosimy Cię do udziału w płatnych praktykach w łódzkim biurze Accenture.

Ostatnia szansa na zapis mija za
Dni
Godzin
Minut
Sekund
O PROJEKCIE

Okazja do rozpoczęcia kariery w obszarze software developmentu

2 tygodnie praktycznych szkoleń (64h)

Oferty płatnych praktyk dla wybranych absolwentek/ów programu

Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności

Bezpłatny udział

AKTUALNIE DOSTĘPNA ŚCIEŻKA TECHNOLOGICZNA

JAVA

Hands-on BI

Po przejściu przez 64h szkoleń merytorycznych zostaniesz zakwalifikowana/y do jednego z zespołów, w którym w ramach zdobywania doświadczenia zajmiesz się realizacją projektu opartego o jedną z wybranych technologii.

Ta ścieżka pozwoli Ci zdobyć najbardziej różnorodny zestaw doświadczeń i zrozumieć mechanizmy rządzące każdym biznesem.

Dowiedz się więcej

Future eCommerce

W skrócie - zrozum potrzeby, badaj nowoczesne trendy i zaplanuj rozwiązania, dzięki którym wszystkim będzie kupowało się lepiej.

Dowiedz się więcej
Salesforce

Jeśli chcesz poznać najpopularniejszą na świecie platformę w chmurze – to idealna opcja dla Ciebie!


Z nami będziesz miała/miał szansę poznania platformy Salesforce i rozwoju jako programistka/programista, tworząc rozwiązania w języku APEX (języku obiektowym wywodzącym się z Javy) oraz webowe interfejsy użytkownika oparte o najnowsze standardy JavaScript, Visualforce oraz Lightning Component Framework.

Poznaj rozwiązania systemowe stosowane w sieciach najbardziej prestiżowych marek modowych!


Xstore stanowi część Oracle Retail - rozwiązania pozwalającego zarządzać logistyką i sprzedażą w wielu znanych Ci firmach z całego świata. System oparty jest o frameworki języka Java oraz wykorzystuje relacyjne bazy danych. Jeśli chciałabyś/łbyś zająć się wdrażaniem, integracją i dostosowywaniem rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta w międzynarodowych projektach - to ścieżka dla Ciebie!

Oracle Xstore

Custom Build / Integracja

Współtwórz aplikację od zera.

Niejednokrotnie nasi klienci wymagają rozwiązań szytych na miarę. W takich przypadkach oferujemy aplikacje zaprojektowane i stworzone od podstaw. Tobie daje to możliwość zapoznania się z całym stackiem technologicznym wykorzystywanym podczas wytwarzania oprogramowania, zaczynając od narzędzi DevOps (Jenkins, Ansible) poprzez narzędzia do automatyzacji (Maven, Gradle, Groovy) po powszechnie używane frameworki takie jak Hibernate, Spring, a na samej Javie kończąc. Będziesz miała/ miał również możliwość tworzyć integracje w oparciu o webservice’y (REST/SOAP). Jeżeli lubisz budować rozwiązania od podstaw to idealna szansa dla Ciebie.

DLA KOGO?

Absolwent/ka lub student/ka III-V roku

Studiowałaś/łeś na kierunku informatycznym lub pokrewnym

Znasz jeden z języków: C/C++, Java, PHP, C#, Python

Posiadasz podstawową znajomość języka zapytań SQL

Jesteś zainteresowana/y pracą w Accenture

Możesz wziąć udział we wszystkich dniach szkolenia

Prześlij CV

Poczekaj na telefon

Wypełnij test online

Przyjdź na spotkanie

JAK WYGLĄDA PROCES?

Zapisz się

Rozpocznij program

MENTORZY PROJEKTU

Dobromiła Modrzejewska

Michał Kuna

Z wykształcenia magister filozofii. Do Accenture dołączył w roku 2010 jako programista. Od początku zajmował się systemami Oracle Retail. Począwszy od centralnych aplikacji sprzedażowych, poprzez wdrożenia programów kasowych w Azji po tworzenie systemów inwentaryzacyjnych w Niemczech i Meksyku. Przez ostatnie 8 lat realizował się jako programista, ekspert blisko współpracujący z klientem oraz team leader. Java Capability Lead ATC. Obecnie odpowiedzialny za integracje na projekcie dla firmy telekomunikacyjnej.

Programistka z wykształcenia, zamiłowania i powołania. W Accenture pracuje jako Salesforce Developer i zajmuje się wdrażaniem rozwiązań dla klientów z całego świata. Wielka fanka czystego kodu i nowoczesnych technologii. Najbardziej ceni sobie pracę, w której może się rozwijać, toteż nieustannie poszukuje nowych wyzwań. Wie, jak ważne jest wsparcie zespołu, dlatego stara się okazać je każdemu, kto go potrzebuje.

W Accenture od dwóch lat kieruje zespołem dostarczającym rozwiązania dla sieci sklepów jednego ze światowych producentów luksusowej odzieży i biżuterii. Posiada wieloletnie doświadczenia we wsparciu i wdrażaniu systemów informatycznych jednego z największych operatorów pocztowych w Polsce. W pracy koncentruje się na ludziach wspierając ich w codziennych zadaniach, dbając o ich rozwój, angażując w zadania, które pozwalają odkrywać im w sobie nowe możliwości.

Tomasz Starosta

Właśnie minęło jedenaście lat odkąd rozpoczął swoją przygodę w Accenture. Przez dużą część swojej kariery, pracował przy wdrażaniu platformy Oracle Retail w największych sieciach sklepów detalicznych na świecie, zajmując się głównie sferą integracji. Związany z nowymi technologiami, projektuje systemy i koordynuje prace zespołów developerskich, dostarczając rozwiązania oparte o platformę Salesforce. Od koleżanek i kolegów w zespole oczekuję otwartości i chęci dzielenia się swoimi problemami i sukcesami.

Daniel Kostrzewski

POZNAJ ACCENTURE

Jesteśmy ekspertami codziennie realizującymi projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić. Odpowiadamy na prawdziwe wyzwania stojące przed naszymi klientami. Naszą największą satysfakcją jest widzieć dookoła rozwiązania Accenture, które napędzają ich biznes. Nowoczesność to nie temat jutra – już dziś wdrażamy ją w życie w 5 obszarach: Strategy, Consulting, Digital, Technology oraz Operations.


Tu już pierwszego dnia doświadczysz czegoś zupełnie nowego. Tu zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata. Tu przygotujesz swoją karierę na wszystkie zmiany zachodzące na rynku - przecież to Ty, razem z nami, tworzysz jutro biznesu.

POZNAJ GEEK GIRLS CARROTS

Fundacja Carrots (wcześniej działająca jako przedsiębiorstwo społeczne Geek Girls Carrots) od 2011 roku wspiera kobiety w branży IT.


Tworzymy społeczność entuzjastek technologii. Organizujemy cykliczne spotkania inspiracyjno-edukacyjne, promujemy wzorce godne naśladowania, motywujemy kobiety do dzielenia się wiedzą, podejmowania nowych wyzwań zawodowych i inspirujemy do dalszego rozwoju personalnego. Stwarzamy możliwość nawiązania nowych kontaktów zawodowych. W organizację naszych wydarzeń na całym świecie zaangażowanych jest ponad 70 wolontariuszek. Przy realizacji warsztatów współpracuje z nami kilkudziesięciu doświadczonych mentorów. W organizowanych przez nas warsztatach wzięło udział ponad 4 tys. osób. Społeczność Karotek liczy już ponad 40 tys. pasjonatek: programistek, testerek, graficzek, specjalistek od mediów społecznościowych, project managerek, przedsiębiorczyń, kobiet naukowców.

HARMONOGRAM

09:00 - 16:00

5 dni w tygodniu

2 tygodnie

21

22

23

23

13

14

15

16

19

12

5

6

7

8

9

17

18

10

11

28

29

30

1

2

3

4

pn
wt
śr
cz
pt
so
n

24

25

26

27

Grudzień

24

25

26

27

28

Łódź

31

Wybierz...
ZAPISZ SIĘ!
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Rejestrację zamykamy za

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zapisy zostały zakończone

Fundacja Carrots

HubHub, ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa

carrotsacademy.lodz@gocarrots.org